aboutus
Linia produkcyjna

Foshan Suntech Machinery, założona w 2006 roku, zarejestrowana w 2015 roku, ma ponad 10-letnie doświadczenie i badała maszynę VFF z różnymi metodami napełniania (wagi wielogłowicowe, dozowanie śrubowe z wypełniaczem ślimakowym, kubki objętościowe, pompy itp.) integrując większość maszyn do pakowania żywności i innych produktów.

SunChon Pack łącznie 40 pracowników, zespół badawczo-rozwojowy z bogatym doświadczeniem opracowuje nowe produkty i dostosowuje je do charakteru produktów i witryny.Wszelkie konsultacje i pytania wkrótce otrzymają odpowiedź od naszej profesjonalnej sprzedaży.Każdy zestaw maszyn będzie działał 24 godziny lub 72 godziny przed dostawą.

Foshan Suntech Machinery Co., Ltd. Foshan Suntech Machinery Co., Ltd.
Factory
OEM / ODM

Abyśmy mogli wybrać najlepsze maszyny, proszę podaj nam więcej informacji na temat Twoich produktów, takich jak nazwa produktów, gramatura każdego worka. Kształt torby. Jeśli masz wymiar worek będzie najlepszy. Mamy profesjonalny zespół inżynierów z bogatym doświadczeniem, dostosuj różne rozwiązania do pakowania dla Ciebie jest dostępny.

R & D

Nasz zespół ds. Badań i rozwoju składa się z blisko 10 pracowników zespołu programistycznego. Opracować kadry zamówień publicznych, inżynierów projektantów strukturalnych, inżynierów ds. Testowania produktów i inżynierów montażu profesjonalnych produktów.

Zespół programowy jest odpowiedzialny za rozwój produktów i całą ofertę produktów, a personel zajmujący się rozwojem zamówień jest głównie do starannego wybierania i zakupu surowca do nowych produktów, a inżynierowie konstrukcyjni kierują się projektowaniem nowych wyglądu produktów i konstrukcje wnętrza. Po zmontowaniu nowych produktów nasi inżynieryjni inżynierowie ds. Testów produktów przeprowadzą serię surowych testów na każdym produkcie, aby zapewnić wysoką jakość nowych innowacyjnych produktów.

Nasz zespół badawczo-rozwojowy staje się silniejszy i bardziej techniczny, wynajmując bardziej specjalistyczne osoby zajmujące się badaniami i bardziej profesjonalne testy, kwalifikacje do certyfikacji produktów. Jeśli klienci mają pojęcie o rozwijaniu nowych produktów, zaoferuj nam próbki lub pomysły, nasze badania i rozwój nigdy nie pozwolą naszym klientom możemy dokładnie udoskonalić to, czego potrzebujemy naszych klientów. Nasi klienci są zawsze zadowoleni z naszego potencjału badawczo-rozwojowego. Nasz zespół badawczo-rozwojowy doskonali nasze projekty produktów w sposób ciągły w zależności od potrzeb rynkowych.

Szczegóły kontaktu