Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Foshan Sunchon Machinery Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

dobra jakość Maszyna do pakowania wagi wielowrzecionowej na sprzedaż
dobra jakość Maszyna do pakowania wagi wielowrzecionowej na sprzedaż
Im Online Czat teraz
1 2
Factory
Factory

Factory

factories with over 8000 square meters

 • Linia produkcyjna
  Firma SUNCHON MACHINERY, założona w 2006 roku, zarejestrowana w 2015 roku, ma ponad 10-letnie doświadczenie i została zbadana maszyna vff z wieloma metodami napełniania (Wielostrumieniowe młynki, dozowanie śrubek z napełniarką Auger, zbiornik wolumetryczny, pompa itp.). integrując większość maszyn do pakowania artykułów spożywczych i nieżywnościowych.

  SunChon Pack zatrudnia 40 pracowników, zespół R & D z bogatym doświadczeniem opracowują nowe produkty i dostosowują się do charakteru Twoich produktów i witryny. Wszelkie konsultacje i pytania otrzymają odpowiedź od profesjonalnej sprzedaży wkrótce. Każdy zestaw maszyny będzie pracował 24 godziny lub 72 godziny przed dostawą.

 • OEM / ODM
  Abyśmy mogli wybrać najlepsze maszyny, proszę podaj nam więcej informacji na temat Twoich produktów, takich jak nazwa produktów, gramatura każdego worka. Kształt torby. Jeśli masz wymiar worek będzie najlepszy. Mamy profesjonalny zespół inżynierów z bogatym doświadczeniem, dostosuj różne rozwiązania do pakowania dla Ciebie jest dostępny.

 • R
  Nasz zespół ds. Badań i rozwoju składa się z blisko 10 pracowników zespołu programistycznego. Opracować kadry zamówień publicznych, inżynierów projektantów strukturalnych, inżynierów ds. Testowania produktów i inżynierów montażu profesjonalnych produktów.

  Zespół programowy jest odpowiedzialny za rozwój produktów i całą ofertę produktów, a personel zajmujący się rozwojem zamówień jest głównie do starannego wybierania i zakupu surowca do nowych produktów, a inżynierowie konstrukcyjni kierują się projektowaniem nowych wyglądu produktów i konstrukcje wnętrza. Po zmontowaniu nowych produktów nasi inżynieryjni inżynierowie ds. Testów produktów przeprowadzą serię surowych testów na każdym produkcie, aby zapewnić wysoką jakość nowych innowacyjnych produktów.

  Nasz zespół badawczo-rozwojowy staje się silniejszy i bardziej techniczny, wynajmując bardziej specjalistyczne osoby zajmujące się badaniami i bardziej profesjonalne testy, kwalifikacje do certyfikacji produktów. Jeśli klienci mają pojęcie o rozwijaniu nowych produktów, zaoferuj nam próbki lub pomysły, nasze badania i rozwój nigdy nie pozwolą naszym klientom możemy dokładnie udoskonalić to, czego potrzebujemy naszych klientów. Nasi klienci są zawsze zadowoleni z naszego potencjału badawczo-rozwojowego. Nasz zespół badawczo-rozwojowy doskonali nasze projekty produktów w sposób ciągły w zależności od potrzeb rynkowych.

Szczegóły kontaktu
Foshan Sunchon Machinery Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Mark

Tel: 86-757-86604198

Faks: 86-757-86604098

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)